אודות

אודות סיימון:
סיימון נולד באנגליה ב-1970. הוא סיים את לימודיו ב"כרמל קולג'" ב-1988 ובאוניברסיטת מנצ'סטר ב-1991, בה קיבל תואר במשפטים LLB (Hons). סיימון למד בישיבת הר עציון בישראל במשך שלוש שנים (1991-1994), במהלכן אף שירת שירות קרבי בצה"ל ביחידת התותחנים.
ב-1997,הוסמך סיימון כעו"ד באנגליה ובווילס (Solicitor of the Supreme Court in England and Wales), עם קבלת תואר בעריכת דין וסיום תקופת התמחות בת שנתיים כמתמחה במחלקה המשפטית של London Borough of Redbridge (LBR) (הקלק כאן עבור פרטים נוספים לגבי ניסיונו של סיימון במגזר הציבורי, במכתב המלצה).
לאחר עלייתו לישראל, קיבל סיימון הסמכה לעריכת דין בארץ בשנת 1999. מאז, עובד סיימון בישראל בשלושה תחומים עיקריים:

  • נוטריון ישראלי – סיימון מספק מגוון רחב של שירותים נוטריוניים, לרבות תרגומים ואישורים נוטריוניים.
  • עורך דין ישראלי – סיימון מתמחה בדין האזרחי והמסחרי, נדל"ן, צוואות וירושות, ייעוץ משפטי כללי, וכן בחוות דעת מומחה בדין ובפרקטיקה האנגלי.
  • מתרגם מקצועי – סיימון מספק תרגומים (רגילים ונוטריוניים) באיכות מעולה, בשפות עברית-אנגלית ואנגלית-עברית, בעיקר של מסמכים בעלי תוכן משפטי, מסחרי, רפואי, כלכלי או תורני/יהודי. סיימון גם מתרגם מוסמך של שגרירות בריטניה בישראל ושל ה-IRS.


הקלק כאן כדי לראות קורות חיים מעודכנים של סיימון.
 

סיימון נשוי לאילנה, אחות מוסמכת לילדים בארה"ב ובישראל. לבני הזוג חמישה ילדים נפלאים והם מתגוררים בגוש עציון, ישראל.

סיימון עובד בדרך כלל מביתו בגוש עציון, וכך מתאפשר לו לצמצם הן את התקורה שלו והן את העלויות הכלליות הכרוכות במתן שירותים מקצועיים לקליינטים.

הקליינטים של סיימון כוללים את המלכ"ר החשוב "תורה מציון – כוללים ציונים בתפוצות (ע"ר)". סיימון נותן לארגון זה ייעוץ משפטי במגוון נושאים של משפט ופרקטיקה, הן בישראל והן ברחבי העולם. במהלך השנים, כתב סיימון מספר רב של מאמרים בנושא המשפט העברי בימינו, המשתרעים על פני נושאים מגוונים כגון "ציד חיות כספורט" ו"שקרים לבנים בבית המשפט" ועד ל"כבוד האדם ופצצות מתקתקות" ו"פדיון שבויים בכל מחיר?" הקלק כאן לקבלת האוסף השלם של המאמרים בשפה האנגלית שכתב סיימון בנושא "משפט עברי בימנו":


סיימון משתבח במתן שירות אישי, ידידותי ומהיר.

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר, צור קשר עם סיימון באחת מן הדרכים הבאות:

סיימון מ' ג'קסון

נוטריון ועו"ד (ישראל)

מוסמך לעריכת דין (Solicitor) באנגליה ובווילס (בריטניה)

מתרגם מקצועי (שפות עברית-אנגלית, אנגלית-עברית)

חיוג ישיר: 0737-40-60-40

נייד: 0545-742-374

פקס: 03-762-2823

דוא"ל: simon@jacksonadvocates.net

סקייפ:simonjackson

פייסבוק: http://www.facebook.com/pages/Simon-M-Jackson-Notarial-Legal-Translation-Services/112809518813048

משרדים: גוש עציון וירושלים, ישראל

שירות: ישראל, רחבי העולם